Pages

16 Ekim 2010 Cumartesi

pınarlabizbize kampanyaya devam

PINARLABİZBİZE.BLOGSPOT' TAN HEDİYELER

TERESON ile 1 Kişiye Terleme Önleyici LosyonTereson şirketiyle bir kampanyada benden.Öncelikle şirketimize ve Melih Bey'e benimle böyle güzel bir çalışma yaptıkları için çok teşekkür ediyorum...
Eğer size sürekli terlemekten şikayetçiyseniz artık bu sizi çok rahatsız etmeye başladıysa işte buyrun size görülmemiş bir fırsat TERESON..
Tereson nedir..

Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engell
eyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır..

Teresonun kullanımı çok kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.
Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kesecektir. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kestiği gözlenmiştir.
Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır..
Teresonun ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu etkiler,kısa süre sürmekle birlikte bir süre sonra tamamen geçer.
Tereson özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.

Kampanya şartlarımız:

**İzleyicim olun ve face sayfamı sağdaki bannerdan beğenin ;)
**http://www.facebook.com/group.php?gid=98620874233 facebook tereson grubuna katılmanız
**http://www.tereson.net sitemizi girip inceleyin
**Kampanyamızı face yada bloğunuzda duyurun


Kampanyamız 15 gün sürecek ve 31 Ekimde son bulacaktır.Kargo firmamız tarafından karşılanacaktır.Hepinize bol şans..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

beni yorumsun bırakmayın....