Pages

25 Nisan 2012 Çarşamba

Tarz Mobilya Mağazasında Lcd Tv’li Yatak Odası Takımı !


 
Tarz Mobilya Mağazasında Lcd Tv’li Yatak Odası Takımı !
En Tarz Mobilyaların bulunduğu Tarz Mobilya’nın kullanıcısını anlayan yeni tasarımı ile ön plana çıkardığı Lcd Tv’li Yatak Odası Takımı ile Tv izlemenin keyfini yatak odanızda da  yaşamanıza imkan sağlıyor. 
Türkiye’de ilk defa sadece Tarz Mobilya Mağazası ve  www.tarzmobilya.com  internet adresinde satışa sunulan " Dokunmatik Açılabilir Şifonyer Ayna Kapak Özelliğine Sahip Lesse Avangarde Yatak Odası Takımı "  sahip olduğu özelliği sayesinde yattığınız yerden tv izlemenin keyfini rahatça çıkartmanızı sağlıyor.  Modernize edilmiş avangarde tasarımı ile Lesse Avangarde Yatak Odası Takımı yeni evlenecek çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.Lcd Tv’yi koyabildiğiniz fonksiyonel şifonyerini istediğiniz zaman ayna olarak kullanabilirsiniz, dilediğiniz zaman dokunmaktik açılabilir özelliği ile televizyon ekranına dönüştürebilirsiniz.  
 
                           Detaylı bilgi için Tık

Lesse Avangarde Yatak Odası Takımını Tarz Mobilya’nın sizlere sağlamış olduğu özel ödeme seçenekleri ile dilerseniz peşin ödeme, dilerseniz 12 Ay’a varan taksit imkanları ile satın alabilir ve hayallerinizi ertelemeden peşin peşin Led Tv Özelliğine sahip Yatak odası takımını hemen alabilirsiniz.
İstanbul’da  İdealtepe / Maltepe Mağazası ve Türkiye’nin en çok ziyaret edilen www.tarzmobilya.com internet adresinde satışa sunulan Lesse Yatak Odası Takımını Tarz Mobilya Müşterilerine  Peşin fiyatına 12 Ay taksit imkanı sağladığı gibi nakit ödemelerinde ise müşterilerine extra % 5 indirim , Türkiye’nin her yerine ise ÜCRETSİZ teslimat olanağı sağlıyor.

            Yemek odaları için detaylı bilgi için bir Tık

Tarz Mobilya’nın kullanıcısını anlayan ve en yeni özellikleri bulunduran  Lesse Avangarde Yatak Odası Takımının hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için en çok ziyaret edilen http://www.tarzmobilya.com/  mobilya internet sitesini ziyaret edebilir, Türkiye’nin her yerinden  0216 443 0 445 numaralı telefonu arayarak her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz.  
Tarz Mobilya’nın vazgeçilmez prensiplerinden birisi olan % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile alış veriş yapıp yüzü gülen 1000’lerce müşterimiz olduğu gibi sizlerinde alış veriş yapıp sonrasında  yüzü gülen diğer değerli müşterimizin arasında  görmekten mutluluk duyacağız !

2 yorum:

  1. Hello! Your blog is so intersting! What do you say about following each other on GFC? and facebook like?:X

    FashionSpot.ro

    YanıtlaSil
  2. Resital Mobilya' da 2012 Model Yemek Odası Takımları'nı farklı taksit ve ödeme avantajlarıyla satın alabirsiniz

    YanıtlaSil

beni yorumsun bırakmayın....