Pages

22 Ocak 2013 Salı

MOSMODA.COM İLE TANIŞIYORUZ

Modanın Sanal Başkenti MosModa

MosModa’nın E-Ticaret serüveni ilk olarak 2009 yılında Amerika’da başladı. Yabancı bir ülkede, büyük E-ticaret organizasyonlarında bulunarak edindiği tecrübeyi, Türkiye’de yeni yeni büyüyen bu sektörde kullanmaya karar veren MosModa sanal mağazacılık sahnesindeki farkını şimdiden hissettirdi.
Modanın yönünü belirleyen markaları, tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de ilk defa hiçbir ekstra maliyet ödemeden ve 3 – 5 iş günü süren hızlı teslimat imkanlarıyla sunan MosModa, benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.
Dünya Markaları Artık Daha Yakın
MosModa, Dünyaca ünlü markaların sezon ürünlerini, markaların kendi satış fiyatlarıyla modaseverlere sunan bir alışveriş portalı olma iddaasıyla çıktğı yolda;  ve şimdiii sıkı durun  VICTORIA’S SECRET  gibi dünyaca ünlü markaları bir arada siz moda severlere sunuyor.
Online Alışverişte Yeni Bir Anlayış
Fırsat siteleri mantığı dışında bir işleyişe sahip olan MosModa, modaseverlere markaların yeni sezon ürünlerini en uygun fiyatlarla tedarik ediyor. Çoğu zaman Türkiye’de dahi bulunmayan marka ve modelleri Türk modaseverlerle buluşturan MosModa, müşteri hizmetleri ve ilişkileri ile interaktif bir yaklaşımla hayatına devam ediyor.

Türk Tasarımcılar da MosModa'da !
Türk markalarının yurtdışında temsilciliğini yapan MosModa, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışındaki başarılı Türk tasarımcıları da Türkiye pazarına sokuyor. Türkiye’nin en yetenekli tasarımcıları Dilek Kaygusuz, Begart, Hazerico, Two Dream Makers, My Best Friends, Raisa Vanessa Sason, Pride Fashion, İpek Tohumcu ‘yu da aynı çatı altında toplamış durumda.