Pages

16 Ekim 2010 Cumartesi

Bohçam'dan Yüzük HediyemizBohçam ilk Türk network marketing firmasıdır.2003 yılında kurulmuş.Firmamız, modern bohçacı sloganı ile yola çıktığı ilk günden bugüne kadar, Türkiye’nin 81 iline yayılmış olan onbinlerce temsilciye ulaşmıştır. Tekstilden ev gereçlerine, geniş ürün yelpazesi ile her yaşa ve her türlü ihtiyaca karşılık vermeyi hedefleyen Bohçam, kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir doğrudan satış firması olarak yoluna devam etmektedir. Aileden biri olarak gördüğünüz Bohçam yeni temsilcilerle ileriki yıllarda da hız kesmeden kurmuş olduğu bu güçlü ağı genişletmeyi hedeflemektedir.
Dünyada 33 milyon, Türkiyede ise 600 bin kişinin tercih ettiği bağımsız, özgür ve çağdaş doğrudan alışveriş dünyasında Bohçam’ın dürüstlük, saygınlık ve içtenlik farkı ile çalışmak üzere sizleri de aramıza davet ediyoruz.


SİSTEMİMİZ:
Bohçam, Türkiye’nin her yerindeki mevcut temsilcilerine (Damla) gönderdiği kataloglar ile müşterilerden sipariş toplar ve bu siparişleri kargo ile damlalarına göndererek ürünlerin müşterilerine ulaşmasını sağlar.  Bohçam, 6 ayda bir iki ana katalog ve yılda iki adet ara katalog çıkarır.
Çalışma yöntemi ve iş prensipleri ile Bohçam diğer doğrudan satış firmalarından farklı olarak bağımsızdır, istediğiniz her ürünü dergimizde görebilirsiniz. Aktiflik şartı olarak herhangi bir alt limit yoktur dolayısı ile senede bir defa olsa bile dilediğiniz miktarda sipariş vermek üyeliğinizin aktif tutulması için yeterli olacaktır.

DAMLA OLMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

1- Damla olan kişi kendi işinin sahibidir.
2- Çalışma saatlerini Damla kendi belirleyeceği için esnektir.
3 -Sistemimize dahil olan Damla , sosyal çevresini de genişleteceğinden Bohcam’ın sunmuş olduğu maddi kazançların yanı sıra manevi kazanç elde edecek ve çift yönlü olarak mutlu olacaktır.
4-Damla, minimum risk , minimum maliyet ile maximum kazanç sağlayacaktır.
5 -Bohçam her Damla için kariyer sahibi olma imkanı sunmaktadır.


    Normalde sitemize üye olmak ücretli ! Amaaa size bir sürpriz hazırladık....Referans kısmına bloğumun ismini yazacaksınız ve sitemize 15 TL ödemeden üye olacaksınız.İşte size hem yeni bir iş fırsatı,hemde harika bir hediye ! 
       Hediyemiz resimde görülen yüzük...kazanmak içinse şartlarımız ,
-Bohcam.com sitesine üye olmak
-Kampanyayı blog veya facebook adreslerinizde duyurmak
-Duyuru linklerini ad,soyad ile birlikte yorum kısmına yazmak


                     Kampanyamız 20 ekim tarihinde sona erecektir.Gönderimizin kargo ücreti değerli sitemize aittir.Bol şans.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

beni yorumsun bırakmayın....