Pages

16 Ekim 2010 Cumartesi

http://enguzeliburada.blogspot.com' dan HEDİYELER MUTLAKA İZLEYİCİ OLUN

BaL kremi&Makdis Tam 5 !! evet evet 5 Kişiye MükemmeL bir hediyemiz vaR !


       Bu kez sizlere çok farklı bir ürün tanıtmak istiyorum.Sevva bal kremi.Ona sadece krem demek bence çok yanlış bi tabir olur.Nedenmi?.Mucizelerini saymakla bitiremeyeceğimiz bir ürün,en önemliside doğal.Bal özlerinden üretilmiş bir cilt kremi.İsmi bile kulağa hoş gelmiyormu Allah aşkına .... Ürünümüzü biraz tanıyalım... Sevva Naturel Bal Kremi Iğdır'ın bitki örtüsü yönünden zengin ve ekolojik yapısı bozulmamış kırsal bölgelerindeki arıların ürettiği balı kullanmaktadır. Kullanılan balın saf doğal bal olduğu konusunda en küçük bir tereddüt söz konusu değildir. Hatta bu balın üretimi Sevva Naturel'in müdahele ve denetimi dahilinde gerçekleşmiştir diyebiliriz.

Sevva Naturel Bal Kremini diğer bal kullanılan kozmetik ürünlerinden ayıran temel fark kullanılan balın yüksek kalitesi ve üründeki kullanım oranıdır. Bal oran olarak kremin kaldırabileceği en maksimum düzeyde kullanılmıştır.


      BİTMEDİ !!!!!!!!!!!


  Çatlayan eller ve ayaklar için çok uygun ve etkili bir bakım ürünü. Çok zaman almadan cildinizin yumuşayıp iyileştiğini gözlerinizle göreceksiniz. Kabuklanan eller ve ayaklar, sertleşen deri .. artık sorun olmayacak. SEVVA KREMİ TÜM VÜCUDUNUZDA GÜVENLE KULLANABİLİRSİNİZ!


Bal, binlerce yıldır insanların cilt bakımı ve makyaj için kullandığı bir doğal kaynaktır. Mısır Kraliçesi Cleopatra'nın güzellik sırları arasında anılan en önemli ürünlerden biri olarak baldan bahsedilmektedir.

Mısır'ın büyük kraliçesi ve son Firavun olan Cleopatra güzelliği ile efsaneleşmiş bir kadındı. O kadar ki Rum Sezarını kendine aşık etmişti. Cleopatra'nın güzelliğinin sırları sürekli konuşulmuştur. İşte Cleopatra'nın yüz ve vücut güzelliği için kullandığı en önemli bakım malzemelerinden biri bal olarak biliniyor. Bu bilgi gerçek olsun veya olmasın insanların binlerce yıldan beri balı bir cilk bakım ürünü olarak benimsediklerini gösterir.

       veeeeee !!!!!!!

 
Sevva Naturel Bal Kremini gece yatarken kullanın, sabahleyin yüzünüzü yıkadığınızda iyi bir yüz maskesi kullanmış gibi tertemiz ve pırıl pırıl bir yüzle karşılaşacaksınız. Denediğinizde bunu kolaylıkla hissedecek ve onaylayacaksınız.

          Düşünsenize maske yerine bile kullanılabilen doğal bir krem.Bence kesinlikle mükemmel !

  Kampanyamızı başlatalımmı ?. Şartlarımız neymiş bakalım önce...

       KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI 

* sitemize üye olun  http://www.makdis.com/uye/yeniuye.asp 

* sitemizde bulunan herhangi bir ürüne yorum bırakın 

* facebook grubumuza katılın 

http://www.facebook.com/pages/Sevva-Naturel-Organik-Bal-Kremi/142186425826330?ref=ts  

* son olarak kampanyamızı facebook veya blog gibi kişisel bir hesapta duyurun 

   Kampanyamız 1 ay süre ile devam edecek ve 15 kasımda sona erecektir.katılımcılarımızdan 5 kişiye söz konusu ürün hediye edilecektir.Gönderimizin kargo ücreti kazanan kişilere aittir.kargo ortalama 4-5 TL tutmaktadır.Bol şanslar arkadaşlar.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

beni yorumsun bırakmayın....